Warunki i zasady

Ten hurtowy sklep internetowy jest przeznaczony wyłącznie do zakupu towarów w celu ich odsprzedaży (tj. jest przeznaczony dla firm i osób fizycznych).

Stosunki między kupującym a sprzedającym są regulowane przez regulamin lub odpowiednie przepisy kodeksu handlowego.

Zakupy dokonane z naruszeniem regulaminu nie są objęte rękojmią ani innymi gwarancjami.

Ceny nie zawierają podatku VAT.

W przypadku otrzymania rabatu od obrotu, ceny będą wyświetlane po uwzględnieniu rabatu.

1. Postanowienia podstawowe

przed dokonaniem zakupu należy się zarejestrować. Zakupy w tej hurtowni internetowej są przeznaczone wyłącznie dla handlowców i firm posiadających ważną licencję handlową. Dopiero po zarejestrowaniu się, które musi zostać zatwierdzone przez nasz dział sprzedaży, a następnie zalogowaniu się, zobaczysz ceny poszczególnych artykułów. Minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł. W przypadku zamówień o wartości niższej niż 200 zł zostanie naliczona opłata manipulacyjna w wysokości 10 zł .

2. Fakturowanie elektroniczne

Fakturę i wszystkie poprzednie faktury można znaleźć na koncie. Są one również wysyłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Tworząc zamówienie, wyrażasz zgodę na przesyłanie i korzystanie z elektronicznych dokumentów podatkowych. To Ty decydujesz, czy chcesz wydrukować dokument, czy tylko zachować go w formie elektronicznej na swoim osobistym koncie.

3. Warunki dostawy

Dokładamy wszelkich starań, aby towar został do Ciebie dostarczony jak najszybciej.

W przypadku zamówienia towaru, który znajduje się w magazynie do godziny 10:00, wyślemy Ci ten towar na terenie całej Republiki Czeskiej tego samego dnia (obowiązuje tylko w dni robocze). Firma transportowa GLS ma 24 godziny na dostawę, więc możesz mieć towar u siebie już następnego dnia po złożeniu zamówienia. W przypadku, gdy zamówisz towar po godzinie 10:00, towar zostanie wysłany następnego dnia, a Ty będziesz miał towar u siebie w ciągu 2 dni!

Niestety, możemy również nie być w stanie dostarczyć towaru w określonym czasie. W takim przypadku zawsze skontaktujemy się z Tobą i ustalimy z Tobą dalsze postępowanie (otrzymasz informację o dostępności towaru, zaproponujemy Ci inne podobne towary, omówimy anulowanie zamówienia). Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od umowy w przypadku braku dostępności towaru u dostawcy. Jeżeli niedostarczony towar został wcześniej opłacony iuzgodnimy anulowanie zamówienia, zwrot płatności za zamówienie otrzymasz w terminie 7 dni od wprowadzenia w życie uzgodnień.


Zamówienie jest propozycją umowy kupna, która powstaje w momencie dostawy towaru. Warunkiem ważności zamówienia elektronicznego jest wypełnienie wszystkich przewidzianych danych i wymagań w formularzu zamówienia.

Jeżeli jako metodę płatności wybierzesz przelew na nasze konto, towar zostanie dla Ciebie zarezerwowany na okres 7 dni. Jeżeli po upływie tego termin cała kwota płatności za zamówienie wraz z kosztem przesyłki nie wpłynie na nasze konto, zamówienie zostanie anulowane, a towar znów będzie dostępny do zakupu.

4. Warunki cenowe

W przypadku uzyskania rabatu od obrotu, ceny będą wyświetlane po rabacie.

Lista towarów z cennikiem jest projektem umowy kupna, zawiera cenę sprzedaży bez podatku VAT i cenę z podatkiem VAT w zawartości koszyka. Ceny bez podatku VAT są wyświetlane dla każdej pozycji towarów w CZK. Do ceny doliczana jest opłata pocztowa. Do towarów dołączona jest faktura (dokument podatkowy) wysyłana pocztą elektroniczną, która służy również jako certyfikat dostawy i gwarancji. Wysyłając zamówienie z wybranymi towarami, klient wyraża zgodę na warunki.

Wszystkie rabaty od cen hurtowych i oferty specjalne są przeznaczone tylko dla klientów, którzy nie mają przeterminowanych długów.

5. Zwrot towarów

Polityka zwrotów znajduje się szczegółowo w sekcji: ZWROT TOWARÓW.

6. Reklamacje

Polityka zwrotów znajduje się szczegółowo w sekcji: REKLAMACJE.

7. Dostawa

Polityka zwrotów znajduje się szczegółowo w sekcji: CENY TRANSPORTU.

8. Zdjęcia i teksty

W przypadku niektórych produktów zdjęcia mogą mieć charakter wyłącznie ilustracyjny, co oznacza, że odcień koloru produktu, obraz lub projekt mogą się nieznacznie różnić. Poszczególnym produktom towarzyszą teksty, w których podano przybliżony opis i wymiary. Mogą one różnić się o +- 2 cm. Również waga podana dla każdego produktu jest jedynie orientacyjna.

9. Zgoda na otrzymywanie warunków

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą nr 480/2004 Coll. o niektórych usługach społeczeństwa informacyjnego.

Jeśli chcesz wycofać swoją zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od CARERO s.r.o. na swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego, napisz na adres marketing@carero.cz.

11. Rabaty

Polityka zwrotów znajduje się szczegółowo w sekcji: RABATY.