DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Cieszymy się, że rozważasz dodanie produktów firmy CARERO do swojej oferty. Poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których CARERO to właściwy wybór.

Jeżeli szukasz szczegółowych informacji, skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym pod info@carero.pl.
Jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertę wraz z cenami, możesz zarejestrować się bezpośrednio.

JESTEŚMY WIARYGODNI.

Działamy na rynku artykułów dla niemowląt i dzieci od 2005 roku i mamy ponad 1000 zadowolonych klientów całej Unii Europejskiej, szczególnie w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce. Jesteśmy jedną z 5 najlepszych hurtowni artykułów dla niemowląt i dzieci, w ofercie mamy ponad 10 000 unikalnych produktów.

JESTEŚMY SZYBCY.

99% naszej oferty znajduje się w magazynie. Zamówiony towar dostarczymy do Ciebie następnego dnia. (zamówienia złożone do godziny 10.00 - obowiązuje w dni robocze)

JESTEŚMY ELASTYCZNI.

Ustalimy warunki wzajemnej współpracy tak, aby jak najbardziej Ci odpowiadały. Dodatkowo masz możliwość otrzymania znacznych rabatów w zależności od osiągniętych wyników.

JESTEŚMY WYJĄTKOWI.

Posiadamy w ofercie 5 marki własne (New Baby, Baby Mix, PlayTo, Bayo i New Love) oraz jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kilku innych (m.in. Caretero i Toyz).

JESTEŚMY LUDŹMI.

Z przyjemnością i chęcią komunikujemy się z naszymi klientami i osobiście odpowiadamy na ich pytania i rozwiązujemy wszelkie problemy.

JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI.

Dbamy o profesjonalne podejście wszystkich naszych pracowników i obsługę zgłoszeń klientów w jak najkrótszym czasie.

JESTEŚMY ONLINE.

Dla partnerów hurtowych mamy osobny sklep internetowy z w pełni spersonalizowaną zawartością.