Kim jestesmy

CARERO to czeska rodzinna firma, która wypracowała sobie pozycję jednego z największych dostawców produktów niemowlęcych w Czechach, a obecnie wysyła swoje produkty do większości krajów w Europie. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla naszych klientów ze Słowacji, Węgier, Polski, Niemiec, Holandii, Mołdawii, Białorusi, Chorwacji, Łotwy, Bułgarii oraz Rumunii.

Codziennie wysyłamy z naszych czterech magazynów w Jablunkovie setki zamówień, większość z ponad 12 000 produktów z naszej oferty dostępnych jest od ręki. Naszymi klientami są setki sklepów stacjonarnych, internetowych, a także dystrybutorów.

Nasz biznes opiera się na odpowiedzialnym i sprawiedliwym podejściu do klientów, partnerów handlowych, pracowników, środowiska oraz regionu.

Jesteśmy producentem produktów dla niemowląt i dzieci marek Baby Mix oraz New Baby.

W ramach oferty produktów marki New Baby oferujemy produkty niemowlęce oraz zabawki dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, osobiście doglądając obydwu kwestii i zapewniając wymagane atesty oraz certyfikaty. Oferta New Baby zawiera wyłącznie produkty spełniające wysokie wymagania w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Produkty marki Baby Mix to doskonały wybór dla wszystkich osób poszukujących wysokiej jakości zabawek oraz wyposażenia dla niemowląt w atrakcyjnych cenach. Marka stawia na sprawdzone projekty od dawna wyjątkowo popularne wśród klientów.

Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem wielu innych marek oferujących produkty niemowlęce, na przykład produktów CARETERO, Milly Mally, Drewex, AKUKU, Sensillo, TOYZ, Bobas Fashion, KOALA, Belisima, Womar, TEGA BABY i wielu innych.

Szczególnie ważne momenty w historii naszej firmy: