Edukacyjna zabawka pluszowa z pozytywką i klipsem New Baby Sloth

Marka:
Identyfikator przedmiotu:
53901
EAN:
8596164140307
Waga:
0,2 kg
Kolor:
Multicolor
Dostępność w magazynie:
W magazynie więcej niż 10 szt.
Towar będzie u Ciebie 14.06.2024
Rozmiar:

Zanurz swoje dziecko w świecie czułości i zabawy z naszą piękną pluszową zabawką z dźwiękiem Sloth z kolekcji Sloth Toys marki New Baby. Ta wyjątkowa zabawka wykonana jest z miękkiego pluszu, oferując nie tylko przyjemny dotyk, ale także bezpieczną i przytulną przyjaźń dla Twojego dziecka. Wyposażona w klips do chwytania, ta zabawka zapewnia łatwe przymocowanie do wózka, fotelika samochodowego czy łóżeczka, zapewniając rozrywkę w dowolnym miejscu.

Melodia zabawki wzbudza zainteresowanie dziecka i pomaga mu się uspokoić, tworząc spokojną atmosferę wokół. Idealna dla niemowląt. Zabawka stymuluje rozwój percepcji sensorycznej poprzez różnorodne tekstury i dźwięki. Elementy zabawki, takie jak miękka pluszowa powierzchnia i różnorodne detale, pobudzają wyobraźnię dziecka, zachęcając je do eksploracji i interakcji.

Ta urocza zabawka jest odpowiednia dla niemowląt od pierwszych dni życia, stanowiąc niezastąpiony towarzysz malucha w jego pierwszych przygodach. Odkryj magię wspólnych chwil i rozwijaj z nami percepcję sensoryczną Twojego dziecka dzięki pluszowej zabawce Sloth z kolekcji Sloth Toys marki New Baby.

Produkty marki New Baby posiadaja certyfikaty i są zgodne z normami europejskimi.

Parametry

Nazwa parametru Wartość Nazwa parametru Wartość
Linia produktów New Baby Trendy Marka New Baby
Kolor Multicolor Zabawki dla najmniejszych Zabawki pluszowe
Przeznaczony dla Pro všechny Materiał Plusz