Łóżeczko dla dzieci New Baby BELLA białe

Kolekcja:
Marka:
Identyfikator przedmiotu:
50995
EAN:
8596164121092
Waga:
18 kg
Kolor:
Biały
Dostępność w magazynie:
W magazynie więcej niż 10 szt.
Towar będzie u Ciebie 06.12.2023
Rozmiar:

Prezentujemy łóżeczko dziecięce New Baby, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Łóżeczko dziecięce New Baby łączy w sobie praktyczność oraz nowoczesny styl, a zarazem gwarantuje dziecku spokojny sen i poczucie bezpieczeństwa.
Zostało wykonane z drewna sosnowego i płyty HDF. Wszystkie stosowane w produkcji materiały i surowce posiadają atesty albo certyfikaty, dlatego meble marki New Baby są całkowicie bezpieczne i trwałe.
Miedzy listwami dna są odstępy, dzięki którym powietrze może cyrkulować, aby odprowadzać wilgoć. Zapewnia to utrzymanie higieny materaca oraz utrzymanie jego właściwości. Dno spełnia normy wytrzymałościowe dla łóżeczek niemowlęcych. Zapewnia bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji, które są najważniejsze dla najmłodszych.
Dno może być zamontowane na 3 poziomach wysokości, dzięki czemu na wczesnym etapie dziecka rodzice mają łatwy dostęp do malucha, natomiast w późniejszym etapie życia dziecka opuszczenie dna pozwala na samodzielne uczenie się wstawania i uczenia się pierwszych kroków.
Boki łóżeczka są w 100% wykonane z drewna sosnowego. Zastosowane płaskie szczebelki wysokiej jakości są montowane przy użyciu mocnego kleju wodnego. W jednym z boków została zastosowana funkcja wyjmowanych 3 szczebli. Pozwala to na samodzielne wchodzenie i wychodzenie dziecka w późniejszym etapie życia.
Drewno sosnowe jest głównym materiałem użytym w konstrukcji łóżeczka, pochodzi wyłącznie z tartaków, posiadających certyfikaty środowiskowe FSC. Jakość mebla jest zagwarantowana przez użycie wyłącznie wyselekcjonowanych elementów sosnowych pozbawionych wad. Łóżeczko zostało polakierowane bezpieczną dla zdrowia dziecka i środowiska emalią wodną.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
- 3 wyjmowane szczebelki
- 3 poziomy wysokości montażu dna 22/38/51 cm
- Posiada certyfikaty i spełnia wymagane normy EN 716-1:2008, EN 716-2:2008

DANE TECHNICZNE:
- Drewno sosnowe, płyta HDF
- Wymiary zewnętrzne 125 x 66 x 98 cm
- Wymiary wewnętrzne: 120 x 60 cm
- Wysokość dna od ziemi: 22/38/51 cm
- Materiał: drewno sosnowe, emalia wodna
- Waga: 18 Kg
- Maksymalne obciążenie: 20 kg
- Przeznaczone do materaca o wymiarach 120x60 cm
- Materac nie wchodzi w skład łóżeczka
- Wymiary opakowania: 128 x 65 x 14 cm

Parametry

Nazwa parametru Wartość Nazwa parametru Wartość
Marka New Baby Łóżeczka dla dzieci Klasyczne łóżeczka
Kolor Biały Przeznaczony dla Pro všechny
Materiał Drewno Typ Bez opuszczalnego boku
Motyw Bez motywu